Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Aktualności i ogłoszenia

W czwartek, po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00 będzie błogosławieństwo pojazdów. 

W poniedziałek, w Zakonie Pijarów przypada wspomnienie św. Pompiliusza Marii Pirrottiego, krzewiciela nabożeństwa do Serca Bożego, Męki Pańskiej i Najświętszego Sakramentu. 

W sobotę, 13 lipca, zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami, po wieczornej Mszy Świętej. 

Zaproszenie na wydarzenie kulturalne z cyklu Pijarskie Spotkania ze Sztuką...

W związku z rozpoczętymi wakacjami, przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Msza św. wieczorna będzie tylko o godz. 19.15. W dni powszednie lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 rano. 

W sobotę, obchodzimy uroczystość świętych Piotra i Pawła. Przypominamy, że ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Papieża. 

W piątek, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, na Mszy św. o godz. 8.00 będzie miała młodzież ze szkół ponadpodstawowych, o godz. 9.00 Szkoła Sióstr Pijarek i Szkoła nr 128, a o godz. 10.30 Szkoła Podstawowa nr 114. W tym dniu zapraszamy uczniów wszystkich szkół, a także wychowawców, nauczycieli oraz rodziców do modlitwy i wdzięczności za miniony rok. 

W naszej parafii tworzy się nowy, już dziewiąty, krąg Domowego Kościoła - wspólnoty formacyjnej dla małżeństw sakramentalnych. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem zapraszamy we wtorek, 11 czerwca na godz. 19:00 do salki pod kościołem.

W naszym kościele, w sobotę, na Mszy św. o godz. 11.00. diakon Krzysztof Świderski przyjmie święcenia kapłańskie, Wszystkich Parafian zapraszamy na uroczystość i prosimy o modlitwę w jego intencji.