Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

 1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Do skarbony serca możemy składać datki dla potrzebujących i ubogich. O godz. 15.30 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św., a o godz. 17.15 różaniec z wypominkami za zmarłych
 1. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się codziennie o godz. 17.15. 
 1. Członków i sympatyków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, po wieczornej Mszy św. 
 1. W środę, 22 listopada przypada wspomnienie św. Cecylii. Pamiętajmy w modlitwie o Panu organiście, prowadzących i śpiewających w chórze i scholii. 
 1. W środę, o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie par animatorskich Kręgów Domowego Kościoła z naszej parafii. Prosimy o obecność wszystkich animatorów. 
 1. W sobotę, w ramach obchodów święta opieki św. Józefa Kalasancjusza – Patrocinium, odbędzie się festyn dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, w salach pod kościołem, w godzinach od 11.00 do 14.00. Centrum Kultury Calasanz przygotowało liczne atrakcje, o których możemy przeczytać na plakatach i stronie internetowej parafii. 
 1. Osoby spragnione modlitwy i rozumiejące potrzebę duchowej formacji zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję prowadzoną przez Wspólnotę Adoracji Moria, w sobotę po wieczornej Mszy św. 
 1. W środę, o godz. 19.30, w Multikinie zostanie wyświetlony film "Matka Teresa - nie ma większej miłości". Kolejny raz możemy skorzystać z projekcji w okazjonalnej cenie 15 zł na hasło "Dobry Pasterz". 
 1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza. 
 1. W przyszłą niedzielę o godz. 16.45 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca. 
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przynależący do Kręgu Przyjaciół Misji Pijarskich mogą odebrać nowy numer „Echa z Afryki”. 
 1. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Stefan Winiarski, Halina Kowalska i Leszek Jellinek. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”