Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

  1. W dzisiejszą uroczystość, podczas Mszy św. o godz. 11.00, Liturgiczna Służba Ołtarza oraz śpiewający w Scholi odnowią przyrzeczenia i zostaną włączeni do służby. O 16.45 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.15 różaniec z wypominkami
  1. Do czwartku, o godz. 17.15 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. 
  1. W poniedziałek, w święto Opieki św. Józefa Kalasancjusza, zapraszamy do modlitwy za dzieci i razem z dziećmi, szczególnie na Mszy św. o godz. 18.00. 
  1. W czwartek, przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Pamiętajmy w modlitwie o posługujących nam ojcach: Andrzeju Pilchu i Andrzeju Skrzeku jak i o o. Andrzeju Tupku. 
  1. W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa Msza św., dla uczniów szkół podstawowych będzie o godz. 17.00. Spowiedź przed Mszami św. i od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy przed południem. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00 modlimy się w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. 
  1. Za tydzień, w pierwszą niedzielę Adwentu, rozpoczniemy rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Łukasz Adamusiak. Potrwają one od niedzieli (3 grudnia) do wtorku (5 grudnia). W przyszłą niedzielę nauki będą na wszystkich Mszach św. 
  1. W pierwszą niedzielę Adwentu Centrum Kultury Calasanz zaprasza na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Środki pozyskane z kiermaszu przeznaczone są na działania Centrum na rzecz dzieci. 
  1. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii. 
  1. W ostatnim czasie z naszej parafii zmarli śp. Anna Dziubla i Franciszek Rybka. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek..