Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Aktualności i ogłoszenia

17 października 2020 roku ukazał się dekret Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego - Metropolity Krakowskiego...

Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15 i od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30.

We wtorek, 13 października Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.15 modlitwa różańcowa, a po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i ze świecami.

Przygotowanie do Bierzmowania w parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w roku szkolnym 2020/2021

Myślałeś kiedyś o tym, by zostać ministrantem albo lektorem? Chciałbyś służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu oraz pomagać księdzu w przebiegu liturgii?
Nie czekaj dłużej - to jest właśnie ta chwila! Zapraszamy Cię do naszej SŁUŻBY LITURGICZNEJ!
 
Czekamy na Ciebie po każdej Mszy Świętej w zakrystii oraz w najbliższy piątek o godzinie 17:00 podczas zbiórki w salce ministranckiej!

Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15. We wtorki i czwartki modlitwę prowadzą dzieci. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30, modlimy się z wiernymi, którzy później kończą naukę lub pracę. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w modlitwę różańcową.

Z wielka radością informujemy, a zarazem pragniemy serdecznie zaprosić młodzież oraz studentów z naszej parafii na jubileuszowe 20-te Spotkanie Młodzieży Pijarskiej, które w tym roku odbędzie się w dolnych salkach pod kościołem na ul. Meissnera 20.

Od czwartku rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe. Odprawiane będą codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy wszystkich wiernych. Dzieci, zapraszamy szczególnie we wtorki i czwartki. Od poniedziałku do piątku, na godz. 19.30, na wspólne odmawianie różańca zapraszamy osoby, które później kończą pracę lub naukę.

We wtorek młodzież naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania z rąk ks. bp Damiana Muskusa. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży i rodzin.