Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

Aktualności i ogłoszenia

W przyszłą niedzielę na godz. 20.00 zapraszamy na Akatyst ku czci Matki Bożej, w wykonaniu parafialnego Chóru Gaudete i Mieszanego Chóru z sąsiedniej, pijarskiej parafii.

Przypominamy o Roratach, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.30. Zapraszamy rodziców z dziećmi i wszystkich parafian do uczestniczenia w celebracji ku czci Matki Bożej, która duchowo przygotowuje nas do Bożego Narodzenia.

Koncert ewangelizacyjny "Mocnych w Duchu" w czasie trwających rekolekcji adwentowych (1 grudnia 2019 roku).

Nowy rok liturgiczny, w polskim Kościele będziemy przeżywać pod hasłem „Wielka tajemnica wiary”.

Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej i CK Calasanz, zapraszają dzieci urodzone w latach 2005-2010 na wspólny wyjazd na zimowisko do Łapsz Niżnych. W programie wiele atrakcji; narty, termy. Koszt wyjazdu 950,00 PLN. Szczegóły w biurze CK Caslasanz 604269411

Zapraszamy na Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się od 1 do 3 grudnia 2019 roku. Towarzyszyć nam będzie zespół "Mocni w Duchu"...

Adwent rozpoczniemy rekolekcjami, które poprowadzi Zespól Ewangelizacyjny „Mocni w Duchu”. Potrwają one od niedzieli (1 grudnia) do wtorku (3 grudnia). 
W przyszłą niedzielę nauki na wszystkich Mszach św., a o godz. 16.00 uwielbieniowy koncert ewangelizacyjny, na który wszystkich gorąco zapraszamy. Program rekolekcji znajduje się na plakatach i stronie internetowej parafii.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholi. Na Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się włączenie nowych kandydatów do służby ministranckiej i kandydatek do scholi. Po południu zapraszamy służbę liturgiczną wraz z rodzinami na Agapę na godz. 16.00.