Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?


Mamy z Wieczystej to grupa mam z małymi dziećmi i mam spodziewających się narodzin swojej pociechy. Grupa ma charakter otwarty, można do niej dołączyć w dowolnym momencie roku.

Spotykamy się we wtorki o godzinie 10.30 w sali obok świetlicy Kłapouszek (przy parafii MB Ostrobramskiej, ojców Pijarów, ul. Meissnera 20).

Podczas spotkań wymieniamy doświadczenia związane z wychowywaniem dzieci i wspomaganiem ich rozwoju oraz pomysły na spędzanie z nimi czasu.

Nie zapominamy również o nas samych – chcemy aby spotkania były impulsem do naszego osobistego rozwoju co przekłada się na podejmowane przez nas tematy.

Spotkania prowadzą zaproszeni przez nas goście lub któraś z mam, która dzieli się w ten sposób swoją wiedzą i pasjami.

Ważne jest dla nas również to, że nawiązane dzięki spotkaniom grupy znajomości i przyjaźnie owocują w naszej codzienności wzajemną pomocą i wsparciem.

Staramy się także w miarę możliwości reagować na potrzeby naszego otoczenia – włączyłyśmy się w akcję Szlachetna Paczka, zorganizowałyśmy również rekolekcje – warsztaty o kobiecym pięknie, a w zanadrzu mamy kolejne pomysły...

Można się z nami skontaktować przez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dołączyć do naszej grupy na facebook'u: Mamy z Wieczystej

Informacje dla Mam...

Mamy z Wieczystej na Facebooku...