Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków obchodzących we wrześniu małżeńskie jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo osób samotnych, po Mszach o 8.00 i 9.30.

2. Za tydzień w niedzielę 29 września zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii w naszej parafii na Mszę Św. i spotkanie o godz. 15.30.

3. Rozpoczęły się przygotowania do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas 8. Spotkania odbywają się w środę i czwartek o godz. 18.00.

4. Centrum Kultury Calasanz zaprasza serdecznie na zajęcia. Aktualny grafik na stronie internetowej Centrum. Zapraszamy również chętną młodzież z klas ósmych i liceum do pomocy podczas prowadzenia zajęć.

5. Dzisiaj przed kościołem można nabyć książkę księdza Krzysztofa Grzywocza zatytułowaną „Wybrane na drogę”. Oprócz posługi kapłańskiej, pełnił on posługę egzorcysty i był terapeutą. W swojej pracy duszpasterskiej łączył głęboką, zdrową wiedzę psychologiczną, z doświadczeniem prowadzenia człowieka do Boga. Książka, którą można nabyć jest zbiorem jego artykułów, w których porusza takie tematy: -jak zaakceptować w sobie uczucia, których nie lubimy: niespełnione zakochanie, wstyd, zazdrość; - jak wnieść emocje w relację z Panem Bogiem; - jak towarzyszyć innym na drodze rozwoju, - jak zrozumieć i pomóc osobom, które przeżyły jakąś stratę, osobom, które mają stany depresyjne lub wypalenie.
W książce znaleźć można również inspirujące treści dotyczące sakramentu spowiedzi. Można powiedzieć, że artykuły układają się w „poradnik” budowania dobrych, zdrowych relacji: z Panem Bogiem, z drugim człowiekiem i z samym sobą.