Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj:
- o godz. 15.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca będzie Godzina Miłosierdzia, potem adoracja w ciszy zakończona Nabożeństwem Majowym o godz. 17.30

2. W tym tygodniu, w poniedziałek obchodzimy święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba, a w środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

3. Rozpoczął się miesiąc maj, poświęcony czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych, które odprawiane będą codziennie w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele i święta o 17.30.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 12.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek przystąpią do I Komunii Świętej. Ci z parafian, którzy mogą przyjść na inną godzinę Mszy niż 12.30 są o to serdecznie proszeni. Prosimy również, aby w miarę możliwości na Mszę o godz. 11.00 nie przyjeżdżać samochodami.

5. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Katarzyna Lenart, Zbigniew Tomczyk, Krystyna Florczyk. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…