Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj: - Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.
- Po południu: o 15.30 Msza dla dzieci pierwszokomunijnych, a o 17.00 - Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2. W Wielkim Poście zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.15 – dla dzieci oraz po wieczornej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych.

3. Spotkanie grupy Wolontariatu Parafialnego odbędzie się jutro, o godzinie 18.00 w sali dolnego kościoła.

4. Trwa okres rozliczeń podatkowych, dlatego bardzo gorąco zachęcamy i prosimy o przekazanie 1% podatku na naszą świetlicę i Centrum Kultury CALASANZ. Na stoliku pod chórem leżą ulotki informacyjne, które można zabrać ze sobą.
Z góry dziękujemy za pomoc.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii kwestować będą wolontariusze hospicjum „Alma Spei”. Jest to hospicjum domowe, które pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Założeniem działania jest zapewnienie choremu dziecku specjalistycznej opieki medycznej w domu oraz stworzenie takich warunków rodzinie, by mogła uczestniczyć w normalnym życiu. Opieka hospicjum ma sprawić, by pomimo ciężkiej i nieuleczalnej choroby dzieci i ich rodziny mogły cieszyć się życiem, otoczone atmosferą przyjaźni i zrozumienia.

6. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Wiesława Wacławska, Adam Liwacz, Zbigniew Szponder. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…