Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Jutro Święto św. Szczepana - pierwszego męczennika. Porządek Mszy świętych – niedzielny. Ofiary składane w tym dniu na tacę zostaną przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

2. W czwartek przypada Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, w piątek – Świętych Młodzianków – męczenników, a w sobotę – św. Tomasza Becketa – męczennika.

3. Przyszła niedziela jest Niedzielą Świętej Rodziny. Na Mszę Świętą o godz. 12.30 w sposób szczególny zapraszamy małżonków, którzy w tym roku świętowali jubileusze 25 – lecia i 50 – lecia zawarcia sakramentu małżeństwa. W czasie Mszy Świętej wszyscy obecni małżonkowie wraz z jubilatami odnowią przysięgę małżeńską. Jest to patronalne święto rodzin należących do Oazy Domowego Kościoła, które również serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę po południu odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu parafialnego chór Gaudete, scholi parafialnej oraz solistów. Rozpoczęcie o 16.30.

5. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską, według następującego planu:
28 grudnia (piątek) - Włodkowica 1,2,3
29 grudnia (sobota) - Włodkowica 4,5,6,7
Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00
Jak to jest od lat w zwyczaju naszej parafii, w czasie kolędy nie zbieramy ofiar pieniężnych. Prosimy natomiast o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele. Takie ofiary można składać na tacę do końca stycznia, a także wpłacając na parafialne konto, którego numer można znaleźć na stronie internetowej. Plan kolędy jest umieszczony również na stronie internetowej parafii.

6. W najbliższą niedzielę będzie do nabycia nowy numer gazetki parafialnej Głos Ostrej Bramy.

7. Przyjmijcie jeszcze od nas, duszpasterzy, najserdeczniejsze życzenia…

Niech czas świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was czasem,
w którym doświadczycie miłości Boga.
Niech Jego miłość uczy Was, jak kochać bliźniego.