Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie swego dziecka, a za tydzień będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w grudniu obchodzą małżeńskie jubileusze.

2. Jutro, po Mszy wieczornej będzie spotkanie Akcji Katolickiej, a we wtorek - Koła Przyjaciół Radia Maryja.

3. Członkowie Zespołu Charytatywnego i Wolontariatu rozprowadzają z tyłu kościoła świece wigilijne „Caritas”. Jeszcze tylko dzisiaj do koszy wystawionych przy kaplicy Kalasancjusza zbieramy trwałe produkty żywnościowe, które posłużą do zrobienia paczek świątecznych dla osób potrzebujących pomocy w naszej parafii.

4. Opłatki na stół wigilijny można otrzymać w zakrystii.

5. W tym tygodniu w czwartek i w piątek zapraszamy na Nabożeństwa Pokutne z rachunkiem sumienia. Rozpoczną się one o 18.30, po czym będzie możliwość spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu. Bardzo prosimy o skorzystanie z tych terminów spowiedzi, ze względu na większą liczbę spowiedników, którzy będą wtedy obecni.

6. W związku z tegoroczną kolędą, prosimy tych parafian, którzy chcieliby w czasie jej trwania nieco dłużej z księdzem porozmawiać o poinformowanie nas o tym. Jeśli więc ktoś będzie miał życzenie dłuższego spotkania z księdzem, to jeszcze do dzisiaj, na stoliku z tyłu kościoła są dostępne kartki, na których wystarczy napisać swój adres i wrzucić do skarbonki powyżej. Przy wyznaczaniu kolędy uwzględnimy tych parafian i przyjdziemy do nich na końcu danego dnia. Do pozostałych mieszkań również przyjdziemy z błogosławieństwem kolędowym, ale wizyta ta będzie trwała nieco krócej.

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności Irena Komorowska. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…